Niski poziom aktywności społecznej oraz obniżone zaufanie do różnych instytucji publicznych  to kluczowy problem społeczny w naszej gminie.Wychodząc na przeciw tym problemom Stowarzyszenie Rozwoju Na Rzecz Gminy Krempna stworzyło projekt pn.  „Aktywizacja współpracy wspólnot lokalnych i instytucji publicznych w gminie Krempna ”. 

        Z radością informujemy, że decyzją Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację projektu  nasze  stowarzyszenie  otrzymało  dotację z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

       Poprzez wspólne działanie, wymagające zaangażowania, komunikowania się i współpracy, ludzie – zwyczajowo postrzegani jako bezsilni -  mogą zostać usłyszani i mogą poprawić jakość swojego życia.Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy którzy są gotowi na aktywne działanie z innymi i na rzecz innych, którzy chcą się włączyć w rozwijanie inicjatyw na rzecz środowiska w którym żyją.

Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej:www.krempna4u.pl oraz plakatach i ulotkach.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
Ograniczenie Rozszerzeń Dozwolone rozszerzenia plików: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3

    Biorą udział w konwersacji