Zdolna młodzież

Z wielką przyjemnością zamieszczamy informację o wspaniałym zaprezentowaniu naszej szkoły w XII Finale Powiatowego Konkursu "Ojciec Święty Jan Paweł II - przyjaciel młodych".

Organizatorem wydarzenia była Dyrekcja Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle oraz Zarząd Stowarzyszenia "Civitas Christiana"

           Od najmłodszych lat każdy z nas marzy o sukcesach i wspaniałych osiągnięciach. Marzymy o rzeczach odległych i bliskich, małych i dużych. Nie ma marzeń lepszych i gorszych, każde marzenie jest ważne.

Większość dziewczynek, będąc dzieckiem marzy aby zostać księżniczką, lekarzem, piosenkarką lub aktorką. Największym marzeniem 8 dziewczynek z Myscowej jest służba społeczeństwu w strażackim mundurze.

Zakończenie roku szkolnego  to  dla uczniów  najpiękniejszy dzień w całym roku szkolnym nie tylko dlatego, że rozpoczynają się tak upragnione wakacje, to czas, kiedy każdy uczeń  cieszy się z owoców swojej pracy, z tego czego dokonał, co udało mu się osiągnąć. Po dziesięciu miesiącach nauki, zaliczania sprawdzianów i egzaminów przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Uczniowie  którzy osiągnęli najwyższe wyniki, zarówno w nauce jak i frekwencji, odebrali świadectwa i nagrody rzeczowe z rąk Pani Dyrektor Urszuli Miśkowicz. Tytuł prymusa roku 2015/2016  (najwyższa średnia) otrzymały:

W piątek 29 kwietnia w Sali Urzędu Gminy w Krempnej członkowie kółka teatralnego pod kierownictwem Pani Anny Ornalik przedstawili spektakl pt.,,Kopciuszek”

                  Dzisiaj w Jasielskim Domu Kultury odbyły się eliminacje środowiskowe Turnieju Recytatorskiego "Poszukiwania". Celem konkursu jest promowanie współczesnej literatury polskiej i światowej tworzonej w latach 1956 - 2014.