Zakończenie roku szkolnego  to  dla uczniów  najpiękniejszy dzień w całym roku szkolnym nie tylko dlatego, że rozpoczynają się tak upragnione wakacje, to czas, kiedy każdy uczeń  cieszy się z owoców swojej pracy, z tego czego dokonał, co udało mu się osiągnąć. Po dziesięciu miesiącach nauki, zaliczania sprawdzianów i egzaminów przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Uczniowie  którzy osiągnęli najwyższe wyniki, zarówno w nauce jak i frekwencji, odebrali świadectwa i nagrody rzeczowe z rąk Pani Dyrektor Urszuli Miśkowicz. Tytuł prymusa roku 2015/2016  (najwyższa średnia) otrzymały:

 

- w szkole podstawowej - Eliza Potera (klasa VI),

-  w gimnazjum Wiktoria Farbaniec  (klasa II).

Czwórka najlepszych uczniów Zespołu Szkół w Krempnej: Eliza Potera, Wiktoria Farbaniec, Szymon Smołkowicz i Bartłomiej Liszka  otrzymała stypendia  ufundowane przez Stowarzyszenie Rozwoju na Rzecz Gminy Krempna.

Ostatni dzień roku szkolnego upłynął nam pod znakiem pożegnań. Niektórzy żegnali szkołę tylko na dwa miesiące, a uczniowie ostatnich klas  na zawsze.

Składamy  podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Bez Państwa pracy, zaangażowania, wysiłku tak wspaniałe wyniki nie zawsze można byłoby osiągnąć. Niech wdzięczność otwartych młodych serc i umysłów wróci do Państwa w postaci mądrych i wykształconych ludzi. 

 Wszystkim uczniom, życzymy  aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, czasem nabierania sił do dalszej nauki aby bezpieczne z nich powrócić i aby w pełni sił i młodzieńczej radości spotkać się 1 września.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
Ograniczenie Rozszerzeń Dozwolone rozszerzenia plików: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
    • Brak komentarzy