Z wielką przyjemnością zamieszczamy informację o wspaniałym zaprezentowaniu naszej szkoły w XII Finale Powiatowego Konkursu "Ojciec Święty Jan Paweł II - przyjaciel młodych".

Organizatorem wydarzenia była Dyrekcja Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle oraz Zarząd Stowarzyszenia "Civitas Christiana"

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu jasielskiego, którzy mogli wykazać się w trzech kategoriach: recytatorskiej, wokalnej i plastycznej. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom i młodzieży wartości głoszonych przez Ojca Świętego – Jana Pawła II oraz budowanie szacunku i pamięci dla Papieża Polaka.

Po wcześniejszych eliminacjach, które odbyły się 4 kwietnia do najlepszej szóstki z całego powiatu jasielskiego w kategorii recytatorskiej zakwalifikowali się uczniowie III klasy Gimnazjum w Krempnej Wiktoria Farbaniec i Filip Wielgosz.

W dniu 10.04 br. w auli Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbył się Finał Konkursu. Bardzo miło nam poinformować, że laureatką konkursu w kategorii szkół gimnazjalnych została  uczennica naszej szkoły - Wiktoria Farbaniec.   To jednak nie wszystko  drugie miejsce w tej kategorii zajął  Filip Wielgosz.

Wiktoria recytowała utwór Karola Wojtyły „Późniejsze rozpamiętywanie spotkania”, a Filip „ Szymon z Cyreny”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Podziękowania składamy opiekunce laureatów Pani Annie Ornalik, która w dużej mierze przyczyniła się do uzyskania tych wysokich wyników.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
Ograniczenie Rozszerzeń Dozwolone rozszerzenia plików: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
    • Brak komentarzy