Kilka słów o nas

Stowarzyszenie Rozwoju Na Rzecz Gminy Krempna to grupa ludzi, którym nie jest obojętne co dzieje się w gminie w której mieszkają. Stowarzyszenie zrzesza mieszkańców oraz przyjaciół Gminy Krempna, ludzi chcących aktywnie działać na rzecz rozwoju Gminy – nowoczesnej i silnej, wykorzystującej swoje atrakcyjne położenie i walory.

Główne cele stowarzyszenia to popieranie inicjatyw z zakresu wspierania i promocji wszechstronnego, zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego i gospodarczego gminy Krempna. W swych działaniach stowarzyszenie pragnie współpracować ze wszystkimi, którym bliskie jest rzeczywiste dobro naszej Gminy jak i całej Ojczyzny.

Nasza Gmina to nasz wspólny dom, tutaj mieszkamy, pracujemy, płacimy podatki i wychowujemy przyszłe pokolenia. Dlatego wszyscy musimy zadbać o to, aby owoce naszej pracy służyły mieszkańcom, a nie tylko wybranej grupie, która od wielu lat trzyma władzę.

 Mamy swoją wizję rozwoju gminy Krempna. Wiemy, że nic nie przychodzi lekko. Sukces wymaga pracy, zdecydowania i determinacji. Chcemy pokazać, że wiarą, motywacją, wspólnymi siłami jesteśmy wstanie osiągnąć cel. Jednomyślność grupy inicjatywnej pozwala sądzić, że stowarzyszenie działać będzie z prawdziwą werwą i niegasnącym zapałem do przeprowadzenia oczekiwanych w naszej gminie inicjatyw.

Zawsze będziemy korzystać z dobrych rad ludzi nam życzliwych. Jeżeli masz ciekawe pomysły, jesteś  osobą aktywną, chcesz podjąć działania na rzecz rozwoju gminy Krempna serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasz e-mail -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Komentuj jako gość

0
Ograniczenie Rozszerzeń Dozwolone rozszerzenia plików: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3

    Biorą udział w konwersacji